Київський професійно-педагогічний
фаховий коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Гуртожиток

Гуртожиток коледжу – це дев’ятиповерхова цегляна споруда, яка розташована неподалік коледжу за адресою вул.. Глібова 5

В затишних кімнатах обладнаних необхідним меблями, розрахованих на трьох мешканців, є всі умови для проживання та спокійного відпочинку студентів. Студенти - мешканці гуртожитку повністю забезпечені постільною білизною, яка міняється один раз в десять днів.

До послуг студентів кухні з електроплитами (одна кухня на вісім кімнат), сучасні душові кімнати та санітарні вузли. Вільний час студенти гуртожитку можуть проводити за читанням художньої літератури, що є в гуртожитку, зробити це можна в світлиці, яка знаходиться на четвертому поверсі. Тут можна готуватися до занять або переглянути цікаву телепередачу.

Пункт прокату надає послуги з забезпечення студентів побутовими електроприладами, а саме: холодильниками, телевізорами.

Студенти мають можливість займатись спортом в тренажерному залі, який розташований на п’ятому або пограти в теніс на восьмому поверсі.

Для студентів гуртожитку організовуються цікаві екскурсії по визначних місцях столиці. Проводяться в гуртожитку вечори відпочинку, дискотеки.

Студентська рада гуртожитку тісно співпрацює з радою інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ветерани займаються патріотичним вихованням студентів, а студенти гуртожитку надаються їм посильну допомогу.

Практичний психолог, який працює в гуртожитку допоможе зняти психологічну напругу, а досвідчені фахівці з центру сім’ї та молоді Шевченківського району часті гості в гуртожитку.

Силами викладачів юридичних дисциплін та студентами старших курсів юридичного відділення проводяться юридичні консультації.

Завідуюча гуртожитком
Білик Катерина Василівна
Телефон 484 35 68
Вихователь
Рагнєва Валентина Степанівна
Телефон 484 35 68
Корисні посилання