Київський професійно-педагогічний
фаховий коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Гуртки та спортивні секції у коледжі

У коледжі створені належні умови для організації виховної роботи, гармонійного розвитку особистості, позаурочної зайнятості, самовдосконалення, самореалізації молоді.

З метою розкриття творчих здібностей студентів та учнів у коледжі постійно діють гуртки: гурток фото-відео зйомки, керівник Колос Микола Миколайович ; військово-патріотичний гурток, керівник Баланик Олександр Володимирович;спортивна секція з волейболу та настільного тенісу, керівник Шовтюк Олександр Григорович.

Культорганізатором гурткової роботи у коледжі є Лозова Марія Степанівна.

Студенти залюбки проводять різноманітні заходи до знаменних дат та різноманітних свят, беруть участь у міських конкурсах. Серед традиційних заходів, що готують учасники художньої самодіяльності та вокального гуртка: День знань та урочисте посвячення у студенти, концерт-вітання до Дня працівника освіти, огляд-конкурс художньої самодіяльності серед студентів першого року навчання «Зірковий олімп», концерт до Міжнародного дня студента, концерт-вітання студентів та співробітникі в коледжу із Новим роком та Різдвом Христовим, День Матері, Шевченківські дні, святкування річниці від дня народження Антона Макаренка, ім‘я якого носить коледж, зустрічі з випускниками минулих років.

Метою занять гуртка фото-відеозйомки є виховання творчої особистості у процесі ознайомлення вихованців з основами фотомистецтва, сприяння розвитку розумових здібностей студентів, поглиблення їх технічних знань і навичок, формування естетичних смаків і сприяння творчої самореалізації. Студенти здобувають початкові знання з обробки фотографій за допомогою програм Microsoft Office Picture Manager та графічного редактору «Photoshop». Керівник та студенти гуртка фото-відеозйомки беруть участь у створенні фотогазет до знаменних дат, технічному редагуванні та друкуванні газети коледжу «Коледжани».

Робота літературного гуртка зорієнтована насамперед на підготовку і випуск газети «Коледжани» (написання статей, редагування, верстку). Спільно з редакційною колегією учасники літературного гуртка готують презентації випусків газети «Коледжани» до Дня народження Антона Макаренка, Дня студента, Дня працівника освіти. Студенти – члени літературного гуртка беруть участь у літературних вечорах, конкурсах читців, відвідують театри та музеї.

Учасники військово-патріотичного гуртка беруть участь у Спартакіаді допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що організовує і проводить Департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації (КМДА). Учасники гуртка беруть участь у спартакіаді «Захисник Вітчизни» серед команд вищих закладів освіти Шевченківського району міста Києва, яку організовує відділ молоді і спорту ШРДА. Учасники гуртка відвідують виставки сучасної зброї та спілкуються з прикордонниками, зв’язківцями, мотопіхотинцями, воїнами ППО.У грудні 2018 року гуртківці брали участь у міському військово-патріотичному конкурсі серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та області, де команда дівчат посіла 3 місце.

Керівником спортивної секції підготовлені команди студентів та учнів коледжу з волейболу та настільного тенісу, які брали участь у міських та районних спортивних змаганнях, де посіли призові I, ІІ, ІII місця серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації та учнів ПТНЗ міста Києва.

Студенти та учні коледжу є постійними учасниками та переможцями міських конкурсів, олімпіад, фестивалів з сучасної української естрадної пісні, студентської авторської пісні. Студенти коледжу - виконавці гурту «Чистав вода» - з піснею "Зозуля" є переможцями Міського фестивалю сучасної української пісні у номінації «Сучасна українська естрадна пісня» 

Робота гуртків висвітлюється на сторінках газети «Коледжани» та газети «Ну що б, здавалося, слова».

Найактивніші учасники гуртків коледжу, художньої самодіяльності та спортивної секції при закінченні навчання отримують посвідчення організатора громадських професій.

Фотозвіт роботи 2012 - 2013 рр.

Фотозвіт роботи 2018 - 2019 рр.

Звіт роботи за І семестр 2019/2020 рр.

Зірковий олімп 2019

Учасники художньої самодіяльності разом із керівниками гуртків вітають вас із Днем Святого Миколая та прийдешніми Новорічними святами. Зичимо усім міцного здоров'я, почуття радості від щирих сімейних зустрічей і нехай з Новим роком в Україну прийде мир та взаєморозуміння.

Корисні посилання