Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Структурний підрозділ з підготовки робітничих кадрів

Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Янковський Роман Леонідович
Телефон 236 80 26

Вибір майбутньої професії – серйозна і відповідальна справа. До уваги треба брати власні схильності та здібності, а також перспективність набутої спеціальності.

В структурному підрозділі здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за наступними професіями:

Інтегрована професія:5122, 5123 Кухар. Офіціант Підготовка фахівців за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти – термін навчання 1 рік 10 місяців.

Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого, це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити.

Перспективи професії «Кухар; Офіціант»:

   — великий попит на ринку праці;
   — професійний ріст;
   — стабільний прибуток.

Професійні якості:

   — поєднувати чотири основні смаки (солодкий, кислий, солодкий, солоний, гіркий);
   — використовувати широку гаму запахів та ароматів;
   — кухар - майстер кулінарного мистецтва.

Професія: 4221 Агент з організації туризму. Професія: 4222 Адміністратор
Навчання за цими професіями здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців

Туризм – це пріоритетна галузь світового господарства XX століття. Туризм – це єдина виробнича галузь, про яку майже всі згадують із задоволенням. «Галузь вражень», як іноді її називають.

Учні вивчають: вітчизняний та зарубіжний ринки туристичних послуг, роблять аналіз вартості особливостей послуг готелів, музеїв, транспортних підприємств, подорожують та беруть участь у розробці маршрутів по Україні та екскурсій по Києву, відвідують туристичні виставки, музеї, галереї.

Учні проходять виробничу практику у туристичних фірмах та готельних підприємствах. По закінченню - випускнику присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом.

Професія:7139 Укладальник підлогових покриттів.
Підготовка фахівців за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Нова унікальна професія «Укладальник підлогових покриттів» на українському ринку праці з’явилася нещодавно, завдяки ініціативі акціонерного товариства Uzin

Відповідно до укладеної угоди з Uzin на базі Київський професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка створено Центр навчання кваліфікації «укладальник підлогових покриттів».

Учні здобувають знання з різних видів підлогового покриття такі як: паркет, пробка, LVT-плитка, ПВХ покриття, натуральний лінолеум, ламінат, паркетна дошка, епоксидні підлоги, підлоги з спеціальними вимогами та підготовка основи.

Майстри виробничого навчання мають високий рівень педагогічної майстерності при навчанні професії. Підчас навчання в коледжі учні беруть участь у міжнародних семінарах з професії, які відбуваються в наших майстернях та беруть учатьс у конкурсах з професії в іншіх країнах.

Учні проходять виробничу практику на будівельних фірмах, які працевлаштовуть. Всі учні працевлаштовані на 100%.

Професія:4113 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
Навчання за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці. Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності.

Здобуття даної професії передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу економіки та діловодства, ефективне використання сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань. Заняття з усіх спеціальних дисциплін проводяться з обов'язковим використанням комп'ютерної техніки.

Професія:7212 Електрозварник ручного зварювання.
Навчання за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Зварювальник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.

Зварник, як професія, підрозділяється на декілька спеціалізацій: зварник ручного дугового зварювання, газозварник, оператор автоматичних зварювальних апаратів. Зварник-професіонал повинен знати електротехніку, технологію плавлення металів, властивості газів, що застосовуються для антиокислення, методи і принципи дії використовуваних агрегатів та обладнання. Велике значення має дотримання техніки безпеки та виробничої санітарії.

Наші учні виконують такі види робіт як:

  — робота з використанням ручного дугового зварювання;
  — дугове зварювання неплавким металевим електродом в інертних газах;
  — механізоване дугове зварювання в середовищі вугликислого газу та їх сумішей;
  — контактне зварювання.

Наших випускників охоче приймають на підприємства державної та не державної форми власності. З набуттям досвіду випускникам доручають відповідальні роботи на підприємствах вітчизняної промисловості.

Корисні посилання