Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

 1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2020р.
 2. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2020р.
 3. Правила прийому для здобуття ОПС фаховий молодший бакалавр 2020р.
 4. Зміни до правил прийому для здобуття ОПС фаховий молодший бакалавр 2020р.
 5. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2020р.
 6. Положення про приймальну комісію
 7. Положення про апеляційну комісію
 8. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2020р.
 9. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
 10. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
 11. Обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2020р.
 12. Вартість навчання(бакалавр, фаховий молодший бакалавр)
 13. Вартість навчання(квіліфікований робітник)
 

Структурний підрозділ з підготовки робітничих кадрів

Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Янковський Роман Леонідович
Телефон 236 80 26

Вибір майбутньої професії – серйозна і відповідальна справа. До уваги треба брати власні схильності та здібності, а також перспективність набутої спеціальності.

В структурному підрозділі здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за наступними професіями:

Інтегрована професія:5122, 5123 Кухар. Офіціант Підготовка фахівців за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти – термін навчання 1 рік 10 місяців.

Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого, це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити.

Перспективи професії «Кухар; Офіціант»:

   — великий попит на ринку праці;
   — професійний ріст;
   — стабільний прибуток.

Професійні якості:

   — поєднувати чотири основні смаки (солодкий, кислий, солодкий, солоний, гіркий);
   — використовувати широку гаму запахів та ароматів;
   — кухар - майстер кулінарного мистецтва.

Професія: 4221 Агент з організації туризму. Професія: 4222 Адміністратор
Навчання за цими професіями здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців

Туризм – це пріоритетна галузь світового господарства XX століття. Туризм – це єдина виробнича галузь, про яку майже всі згадують із задоволенням. «Галузь вражень», як іноді її називають.

Учні вивчають: вітчизняний та зарубіжний ринки туристичних послуг, роблять аналіз вартості особливостей послуг готелів, музеїв, транспортних підприємств, подорожують та беруть участь у розробці маршрутів по Україні та екскурсій по Києву, відвідують туристичні виставки, музеї, галереї.

Учні проходять виробничу практику у туристичних фірмах та готельних підприємствах. По закінченню - випускнику присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом.

Професія:7139 Укладальник підлогових покриттів.
Підготовка фахівців за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Нова унікальна професія «Укладальник підлогових покриттів» на українському ринку праці з’явилася нещодавно, завдяки ініціативі акціонерного товариства Uzin

Відповідно до укладеної угоди з Uzin на базі Київський професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка створено Центр навчання кваліфікації «укладальник підлогових покриттів».

Учні здобувають знання з різних видів підлогового покриття такі як: паркет, пробка, LVT-плитка, ПВХ покриття, натуральний лінолеум, ламінат, паркетна дошка, епоксидні підлоги, підлоги з спеціальними вимогами та підготовка основи.

Майстри виробничого навчання мають високий рівень педагогічної майстерності при навчанні професії. Підчас навчання в коледжі учні беруть участь у міжнародних семінарах з професії, які відбуваються в наших майстернях та беруть учатьс у конкурсах з професії в іншіх країнах.

Учні проходять виробничу практику на будівельних фірмах, які працевлаштовуть. Всі учні працевлаштовані на 100%.

Професія:4113 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
Навчання за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці. Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності.

Здобуття даної професії передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу економіки та діловодства, ефективне використання сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань. Заняття з усіх спеціальних дисциплін проводяться з обов'язковим використанням комп'ютерної техніки.

Професія:7212 Електрозварник ручного зварювання.
Навчання за цією професією здійснюється за денною формою навчання, освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» на основі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 10 місяців.

Зварювальник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.

Зварник, як професія, підрозділяється на декілька спеціалізацій: зварник ручного дугового зварювання, газозварник, оператор автоматичних зварювальних апаратів. Зварник-професіонал повинен знати електротехніку, технологію плавлення металів, властивості газів, що застосовуються для антиокислення, методи і принципи дії використовуваних агрегатів та обладнання. Велике значення має дотримання техніки безпеки та виробничої санітарії.

Наші учні виконують такі види робіт як:

  — робота з використанням ручного дугового зварювання;
  — дугове зварювання неплавким металевим електродом в інертних газах;
  — механізоване дугове зварювання в середовищі вугликислого газу та їх сумішей;
  — контактне зварювання.

Наших випускників охоче приймають на підприємства державної та не державної форми власності. З набуттям досвіду випускникам доручають відповідальні роботи на підприємствах вітчизняної промисловості.

Корисні посилання