Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови


      З 5.10 по 25.11.2020 року проводилася VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови, в якій взяли участь студенти таких груп: 52М 1-9, 48Об 1-9, 70Ю 1-9, 52М 2-9, 69Ю 2-9 (викладач: Кононенко Ю.М.). Це — цікавий інтерактив для студента та зручний інструмент контролю знань для викладача. Пропонувалося повторити матеріал, вивчений протягом навчального року. Завдання розроблено методистами відповідно до навчальної програми. Захід створював рівні умови для всіх студентів, тому кожен з них мав можливість взяти в ньому участь і продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди. Студенти могли самостійно обирати день та час для виконання завдань. На результати роботи впливало не тільки правильність виконання, але і час, який витрачався на проходження завдань. 25.11.2020 року були отримані рейтинги та нагороди студентів.

      Всього в олімпіаді взяло участь 52 студенти, серед яких 18 студентів отримали призові місця і були нагороджені дипломами:

      1 місце – 7 студентів: Бондар З., Ганжа В., Горбаченко А., Кучик В., Матяж М., Подчасов Д., Шафінська В. (52М 1-9),

       2 місце – 4 студентів: Андрущак К., Бичек Т., Ракітіна Ю. (52М 1-9) Снісар К. (48Об 1-9),

       3 місце – 7 студентів: Гончаренко Н. (52М 1-9), Шестакова А. (48Об 1-9), Волошко С., Паламарчук О. (51М 2-9), Жабко О., Леонтьєва К., Мазур А., Орищенко К. (70Ю 1-9).

      Всі решта учасників отримали іменні сертифікати участі. Викладач Кононенко Ю.М. отримала подяку за активну участь в організації олімпіади з англійської мови, свідоцтво про підготовку переможців олімпіади з англійської мови та свідоцтво про підготовку студентів до олімпіади з англійської мови.

      Вітаємо переможців!

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання