Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


      14 лютого видалося цікавим і галасливим у бібліотеці Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. Співробітники й студенти коледжу креативно підійшли до святкування Дня закоханих і перетворили Святого Валентина на дизайнера. Уже зранку відвідувачі гуртувалися біля різних локацій.

      Також тут можна було отримати «Бібліопередбачення» – здогад про те, що станеться в майбутньому та привітання до Дня закоханих. Авторами передбачень стали герої улюблених книг, кінофільмів, відомі музиканти, поети і письменники сучасності.

      Активні студенти груп 69 ю та 71 ю хотіли не лише отримувати сюрпризи на пам’ять, а й віддячувати власними ідеями. Студенти створили святкову вітрину валентинок, продовживши вислів: «Кохання – це…..».

      

      Отже, на думку наших дописувачів-студентів: «Кохання – це диво» «Кохання – це кава і теплі емоції» «Кохання – це довіра та увага» «Кохання – це коли рідні поруч» «Кохання – це завжди бути разом».

        

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання