Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


      З 08 лютого по 12 лютого 2021 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка проходив Тиждень інформатики та комп’ютерних технологій, заходи якого були спрямовані на розвиток творчої фантазії, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, безпечного використання мережі Інтернет та підготовки до дистанційної міської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 2021 р.

      Під час проведення «Тижня інформатики та комп’ютерних технології» в коледжі були організовані і проведені за­ходи в яких активну участь прийняли педагогічні працівники, учні та студенти  коледжу:

      Відбувся конкурс відеопрезентацій «Кіберзлочин та покарання» спрямований на підвищення поінформованості студентів щодо видів кіберзлочинності. Надано поради як вберегтися від кіберзлочинців та наголошено про відповідальність за здійснення кіберзлочинів.

      За результатами конкурсу нагороджено переможців:

      І місце –  Ткачевська Вероніка, група 70 Ю 1/9,

      ІІ місце – Омельчук Марія, група 70 Ю 1/9,

      ІІІ місце – Орищенко Крістіна та Литвиненко Марія, група 70 Ю 1/9.

      Студенти мали змогу приєднатися до онлайн-вікторини «Безпечний Інтернет» та отримати призи за правильні відповіді. Також проходив перегляд освітнього серіалу від проєкту Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні «Про кібербулінг для підлітків».

      Із великим захопленням студентки групи 24 ЦТ-1/9 взяли участь у виготовленні лепбука «Безпечний Інтернет».

      Здобувачі освіти груп 52 М 1/9, 48 Об 1/9 позмагалися у Веб-квесті: «Інтернет – частина твого життя? Зроби його безпечним!»

      В групі 2 ОПЗ 3/9 провели творчі змагання використовуючи пакет MS Office. Учні створювали цікаві кросворди, буклети, презентації на тему «Безпечний інтернет в нашому житті» та «ІNFOQUEST». Отримавши нові знання здобувачі - отримали крутий результат!

      Здобувачі освіти груп 52 М 1/9, 48 Об 1/9, 70 Ю 1/9, 24 ЦТ-1, 23 ПІТ-2, 48 БП-1 приєднались до  Internet Day Challenge 2021 від програми Академій Cisco та провідних університетів України,  протестували безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройшли короткий тест та перевірили знання основних термінів з Кібербезпеки.

      В тамках тижня відбулася олімпіада серед студентів з інформатики та комп’ютерної техніки номінація (MS Office) в дистанційному форматі за підсумками якої переможців нагородили грамотами:

      І місце – Федорова Анастасія,  група 24  ЦТ-1,

      ІІ місце  – Чернявський Денис група 24  ЦТ-1,

      ІІІ місце – Гризовський Степан, група 24  ЦТ-1.

      Також здобувачі груп 69 Ю 1/9, 24 ЦТ-1, 52 М 1/9, 48 Об 1/9 взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021).

      За підсумками конкурсу відеороликів «Віртуальна екскурсія Київським професійно-педагогічним коледжем імені Антона Макаренка» в якому взяли участь групи 23 ПІТ-2, 67 – Ю 3/9.  Нагороди отримали:

      І місце –  Терещенко Євгеній, група 23 ПІТ-2,

      ІІ місце – Кондратовець Вікторія та Свєчкарьова Анастасія, група 67 Ю 3/9,

      ІІІ місце – Єфіменко Микита, група 23 ПІТ-2.

      "Також учасники освітнього процесу долучилися до ІV Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», онлайн-дискусії «Як збільшити кількість дівчат у науці» — це захід формату круглого столу, приурочений до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, онлайн-конференції: «Українки в науці, яким аплодує світ» від ГО ""Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива ""Дівчата STEM"") за підтримки L'Oreal Ukraine."

      Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії здобувачів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов'язковості, відповідальності, креативності. Актуальність проведення Тижня інформатики полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві.

        

        

        

      

Корисні посилання