Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Тиждень іноземних мов


      З 23 по 27 листопада 2020 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка проходив Тиждень циклової комісії іноземних мов, заходи якого спрямовані на заохочення молоді до подальшого опанування іноземних мов, розкриття знань, умінь та творчих здібностей студентів, залучення їх до активної пошукової діяльності, виховують повагу до культури країн, мова яких вивчається.

      У рамках Тижня викладачами комісії було проведено конкурс стінних газет «Досягнення європейських вчених у математиці», в якому студенти показали свої знання про цікаві факти з життя та наукової діяльності відомих європейських математиків. Переможцями конкурсу стали: Пудовкіна Емеліна Олегівна, Федорова Анастасія Андріївна – І місце (викладач: Хайнус Н.В.), Мельничук Світлана Юріївна - II місце (викладач: Кононенко Ю.М.), Живага Ніна Вікторівна, Катеринич Катерина Русланівна - III місце (викладач: Хайнус Н.В.), Чистова Анастасія Андріівна - ІII місце (викладач: Кононенко Ю.М.).

      23 листопада було проведено олімпіаду коледжу з англійської мови, в якій взяли участь студенти таких груп: 71ю-2, 24 піт, 23а, 52м 1-9, 51м 2-9, 49м 3-9. Олімпіада проводилася в онлайн форматі на ресурсі Google Classroom. Учасники показали не тільки високий рівень знань з різних видів мовленнєвої діяльності, а й вміння працювати у нових умовах навчання. Переможцями олімпіади стали: Чернецька Анастасія Дмитрівна – І місце (викладач: Кононенко Ю.М.), Бичек Тімур Олексійович - IІ місце (викладач: Кононенко Ю.М.), Черніговець Дар’я Олександрівна - III місце (викладач: Руденко І.В.).

      26 листопада був проведений І етап міської студентської конференції (конкурс презентацій на тему «Моя майбутня професія»), метою якого було розвиток творчих та ораторських здібностей студентів. Захід був проведений в новому форматі, який вимагав вміння користуватися технічними засобами для виступу. Переможцями конкурсу стали : Басанцев Максим Володимирович – I місце (викладач: Хайнус Н.В.), Олексієнко Марина Олександрівна – ІI місце (викладач: Хайнус Н.В.), Бичек Тімур Олексійович – III місце (викладач: Кононенко Ю.М.).

      У рамках Тижня викладачами циклової комісії було проведено ряд відкритих уроків.

      23 листопада викладач Кононенко Ю.М. провела відкритий урок «Подорож та культура», 25 листопада викладач Левандовська Л.Б. провела відкритий урок «В будинку та офісі», 25 листопада викладач Хайнус Н.В. провела відкритий урок «Вигаданий світ», 25 листопада викладач Козленко Ю.М. провела відкритий урок «Конституція США», 25 листопада Руденко І.В провела відкритий позакласний захід на тему «Активізація лексики за допомогою перегляду фільму «Holiday» мовою оригіналу».

      

      Метою заходів було удосконалювати навички спілкування, формувати навички аудіювання і розуміння звукового потоку. Заняття проводилося з використанням мультимедійної презентації, аудіо записів та різних видів роботи, що забезпечило мотивацію студентів до активної діяльності.

      27 листопада було підбито підсумки Тижня. У тижні взяли участь 71 студент. Вітаємо учасників та переможців! Бажаємо творчих злетів та успіхів у подальшій навчальній та творчій роботі!

      Студенти, які перемогли на олімпіаді та в І етапі міської студентської конференції (конкурс презентацій на тему «Моя майбутня професія»), будуть представляти коледж в міських заходах: Чернецька Анастасія Дмитрівна , Бичек Тімур Олексійович , Басанцев Максим Володимирович

        

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання