Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Тиждень економічної науки «Економіко-екологічні виклики національної безпеки України ХХІ століття»


      З 30 листопада по 04 грудня 2020 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка проходив Тиждень економічної науки «Економіко-екологічні виклики національної безпеки України ХХІ століття», який проводила циклова комісія загальноекономічних та профільно-орієнтованих економічних дисциплін в режимі Он-лайн. Заходи Тижня направлені на орієнтацію у студентів наукової свідомості економічних процесів в напрямку забезпечення національної безпеки, активізацію їх освітньо-дослідницької діяльності та формування відповідальності як громадянина держави.

      Філософія студентів до вивчення проблем національної економіки розпочалася з представлення 30.11.2020 р. студентських стінгазет під назвою «Макроекономічні проблеми та МИ». Всі роботи є обґрунтованими за ключовою темою та є їх баченням проблем сьогодення та майбутнього України в європейській спільноті.

      В режимі он-лайн на платформі ZOOM з метою сприяння формування компетенцій комунікації наукової думки, які затребувані в різних сферах життя – в промисловості, у бізнесі, в управлінні, обґрунтуванню творчого підходу до вирішення проблем національної безпеки економіки 01.12.2020 р. проведено круглий стіл «Дослідження екологічно-небезпечних об’єктів м.Києва та їх вплив на економіку України».

      Студенти досить змістовно презентували свої дослідження та висловлювали власну думку щодо проблем забруднення навколишнього середовища м. Києва в процесі діяльності екологічно-небезпечних суб’єктів господарювання та шляхів мінімізації цього процесу. Виявлено неабияку зацікавленість до даної проблеми, адже це є економічно необхідні об’єкти, які забезпечують діяльність не лише м.Києва, а й країни в цілому. В той же час, вони створюють екологічну проблему, забруднюючи навколишнє середовище. І виникає парадокс: корисне приносить шкоду…

      02.12.2020 р. також в режимі он-лайн на платформі ZOOM відбувся урок-диспут в групі 49М на тему: «Макроекономічна нестабільність економіки України в умовах пандемії COVID-2019» під керівництвом викладача циклової комісії Штапір О.М.. Так, зокрема, студенти активізували свої відповіді у векторі дискусії між собою та за керованістю викладача в аспекті наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією COVID-2019. Досить актуально представили студенти своє бачення профілактики запобіганню поширенню вірусу, особливо серед молоді. Всі відповіді були заохочені відмінними оцінками.

      03.12.2020 р. за організації викладачів циклової комісії студентами коледжу представлені роботи на виставку-конкурс «Економічне використання відходів в побуті». Вони представили фото своїх робіт та презентації по виготовленню поробок, що свідчить про зацікавленість у безвідходному використанні товарів вжитку та творчість втілення своїх задумів для надання «другого життя» вживаним товарам. Так, особливої уваги заслуговують ідеї використання пластикової тари для вазонів пошиття рюкзака джинсової спідниці, модельного одягу із рубашок, використання старих іграшок для оздоблення подвір’я.

      В рамках тижня 04.12.2020 р. в режимі он-лайн на платформі ZOOM проведено урок-диспут на тему: «Маркетингове дослідження проблем фірми» під керівництвом викладача циклової комісії Котирло О.О., в якій брали участь студенти 49М групи, представляючи свої тренувальні фірми-виробники товарів та послуг. Кожен набув досвіду поєднання теоретичного та практичного навчання студентів при здобутті майбутньої професії маркетолога, що є ключовим поняттям дуальної освіти.

      Виконання завдання та представлення його аудиторії дає змогу продемонструвати свої комунікаційні здібності та показати себе як конкурентоспроможного майбутнього спеціаліста, представляючи свою фірму. Студенти креативно створили рекламне звернення, дослідили проблеми діяльності, продемонстрували засоби стимулювання збуту товарів в умовах кризи, спричиненої пандемією COVID-2019, зацікавлювали увагу презентаційним матеріалом. Кращі відповіді заохочені відмінними оцінками.

      Всі заходи Тижня економічної науки були спрямовані на привернення уваги колежанської спільноти до викликів, які ставить перед нами національна економіка та участі в ньому як гідного громадянина нашої держави.

      Бажаємо творчих злетів та успіхів у подальшій науково-дослідній та творчій роботі!

        

       

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання