Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Конкурс «Педагогічні досягнення»


      Конкурс «Педагогічні досягнення» на кращу методичну розробку з дисциплін «Іноземна мова» та «Іноземна мова за проф. спрямуванням» закладів фахової перед вищої освіти м. Києва

      16 листопада 2020 року ММО викладачів іноземних мов м. Києва на базі ВСП Київського індустріального фахового коледжу КНУБА провели конкурс «Педагогічні досягнення» на кращу методичну розробкуЗФПО м. Києва, в якому взяли участь викладачі коледжу: Кононенко Ю.М., Козленко Ю.М., Левандовська Л.Б. та Хайнус Н.В.

      Журі конкурсу провели засідання та оцінили розробки. Оголошення результатів проводилося в онлайн режимі на платформі Zoom.

      За результатами оцінювання:

      Кононенко Юлія Миколаївна, викладач англійської мови, отримала І місце за методичну розробку відкритого заняття з дисципліни: «Іноземна (англійська) мова» на тему «Звичаї і традиції країн Європи».

      Хайнус Наталія Володимирівна, викладач англійської мови, отримала І місце за методичну розробку відкритого заняття з дисципліни «Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням» «Сторінками Європейського Союзу»

      Козленко Юлія Миколаївна, викладач англійської мови,отримала ІІІ місце за методичну розробку відкритого заняття з дисципліни «Іноземна (англійська) мова» на тему «Міжнародні організації» 20с. та ІІ місце за методичну розробку відкритого виховного заходу на тему «Європейський день мов»

      Левандовська Людмила Борисівна, викладач англійської і німецької мови, отримала ІІІ місце за методичну розробку відкритого заняття з дисципліни «Іноземна (англійська) мова» на тему «Роль англійської мови в сучасному світі»

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання