Еко-воркшоп «Як їсти здорово та не витрачати зайвого?»
Викладач Казимир Я.В. провела Еко-воркшоп «Як їсти здорово та не витрачати зайвого?» в рамках економічного тижня
Студенти групи 56 М та 58М разом з викладачами, розкрили секрети і підняли цікаві теми для дискусії: Де і як вигідно купувати корисні продукти? Як розрізняти маркетингові трюки в супермаркетах? Читання етикеток: як не переплачувати за «еко» та «біо». Чи вигідно державі інвестувати в популяризацію здорового харчування? Як цінові та психологічні фактори впливають на вибір споживачів? Чому люди купують шкідливу їжу, навіть знаючи про її наслідки? Як правильно планувати харчові витрати. Сезонність продуктів та як на ній економити. Де краще купувати продукти: супермаркети vs. ринки vs. Онлайн.ТОП-10 найдешевших і найкорисніших продуктів. Всі свої роздуми студенти підкріпили комп?ютерними презентаціями і доповідями.
 
 
 
 
 






