Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПРОФЕСІЇ НА РИНКУ ПРАЦІ

Завдяки ініціативі акціонерного товариства Uzin Utz та підтримки Міністерства з економічної співпраці і розвитку Федеративної Республіки Німеччини в рамках реалізації міжнародного проекту № 2010/102/2009 “Введення практичного навчання за професією укладальник підлогових покриттів в Україні і Республіці Білорусь” було започатковано створення Центру навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів”.

6 березня 2012 року відбулося відкриття Центру навчання нової унікальної професії “укладальник підлогових покриттів” за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського, який урочисто перерізав червону стрічку під супровід Заслуженого оркестру барабанщиць «Киянки». Головним виконавцем Проекту, відповідно до укладеної угоди з Uzin за погодженням з Департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, став Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка, на базі якого, створено Центр навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів”.

Учасників церемонії відкриття Центру вітали: – Головний консультант секретаріату Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Головінов Василь Петрович, Другий секретар Посольства Федеративної Німеччини в Україні Петер Віст, директор з розвитку та експорту Концерну Uzin Utz AG (ФРН) Штефан Нойбергер, Президент Європейської асоціації сприяння освіті в галузі укладання паркету та підлогових покриттів (ФРН) Хайнц Брем.

Значну зацікавленість до створення Центру з підготовки професії “укладальник підлогових покриттів” виявили роботодавці будівельної галузі. Зокрема, директор Фірми Єко-буд Морозов Володимир Володимирович зазначив що, сучасний робітник повинен володіти вмінням працювати з новітніми матеріалами і на сучасному обладнанні. Таку підготовку сьогодні може забезпечити відкритий Центр, випускники якого будуть користуватись попитом на рику праці.

Відкриттю Центру передувало введення, за безпосередньої участі Луганського науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин Міністерства соціальної політики, в національний класифікатор професій ДК – 003 - 10 назва роботи “укладальник підлогових покриттів” код 7139 та розроблена відповідна кваліфікаційна характеристика.

З метою розвитку українсько-білоруських відносин у будівельній галузі та спільної діяльності з метою впровадження нової професії “укладальник підлогових покриттів”, обміну досвідом між викладачами та учнями підчас відкриття Центру було підписано Договір про співпрацю між Київським професійно-педагогічним коледжем імені Антона Макаренка (Україна) та Мінським Державним професійним ліцеєм № 12 будівництва (Республіка Білорусь).

Для забезпечення навчального процесу розроблені та узгоджені в установленому порядку навчальні плани, навчальні програми, посібник, здійснено стажування викладачів та майстрів виробничого навчання в АО Uzin Utz (ФРН).

Концерн Uzin Utz, який славиться комплексом сучасних інноваційних матеріалів і технологій з влаштування підлог і укладанню підлогових покриттів на будівельних об’єктах будь-якої складності, укомплектував Центр навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів” необхідним сучасним обладнанням, технікою і інструментами, меблями, спецодягом та навчальними матеріалами.

Ефективний взаємозв’язок ринку праці і ринку освітніх послуг – запорука розвитку національної економіки!

Фотоальбом
Корисні посилання