Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

 1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2019р.
 2. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2019р.
 3. Правила прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2019р.
 4. Зміни до правил прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2019р.
 5. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2019р.
 6. Положення про приймальну комісію
 7. Положення про апеляційну комісію
 8. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2019р.
 9. Зміни до порядку подання та розгляду заяв в електронній формі 2019р.
 10. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
 11. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
 12. Обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2019р.
 13. Вартість навчання
 

ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПРОФЕСІЇ НА РИНКУ ПРАЦІ

Завдяки ініціативі акціонерного товариства Uzin Utz та підтримки Міністерства з економічної співпраці і розвитку Федеративної Республіки Німеччини в рамках реалізації міжнародного проекту № 2010/102/2009 “Введення практичного навчання за професією укладальник підлогових покриттів в Україні і Республіці Білорусь” було започатковано створення Центру навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів”.

6 березня 2012 року відбулося відкриття Центру навчання нової унікальної професії “укладальник підлогових покриттів” за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського, який урочисто перерізав червону стрічку під супровід Заслуженого оркестру барабанщиць «Киянки». Головним виконавцем Проекту, відповідно до укладеної угоди з Uzin за погодженням з Департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, став Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка, на базі якого, створено Центр навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів”.

Учасників церемонії відкриття Центру вітали: – Головний консультант секретаріату Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Головінов Василь Петрович, Другий секретар Посольства Федеративної Німеччини в Україні Петер Віст, директор з розвитку та експорту Концерну Uzin Utz AG (ФРН) Штефан Нойбергер, Президент Європейської асоціації сприяння освіті в галузі укладання паркету та підлогових покриттів (ФРН) Хайнц Брем.

Значну зацікавленість до створення Центру з підготовки професії “укладальник підлогових покриттів” виявили роботодавці будівельної галузі. Зокрема, директор Фірми Єко-буд Морозов Володимир Володимирович зазначив що, сучасний робітник повинен володіти вмінням працювати з новітніми матеріалами і на сучасному обладнанні. Таку підготовку сьогодні може забезпечити відкритий Центр, випускники якого будуть користуватись попитом на рику праці.

Відкриттю Центру передувало введення, за безпосередньої участі Луганського науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин Міністерства соціальної політики, в національний класифікатор професій ДК – 003 - 10 назва роботи “укладальник підлогових покриттів” код 7139 та розроблена відповідна кваліфікаційна характеристика.

З метою розвитку українсько-білоруських відносин у будівельній галузі та спільної діяльності з метою впровадження нової професії “укладальник підлогових покриттів”, обміну досвідом між викладачами та учнями підчас відкриття Центру було підписано Договір про співпрацю між Київським професійно-педагогічним коледжем імені Антона Макаренка (Україна) та Мінським Державним професійним ліцеєм № 12 будівництва (Республіка Білорусь).

Для забезпечення навчального процесу розроблені та узгоджені в установленому порядку навчальні плани, навчальні програми, посібник, здійснено стажування викладачів та майстрів виробничого навчання в АО Uzin Utz (ФРН).

Концерн Uzin Utz, який славиться комплексом сучасних інноваційних матеріалів і технологій з влаштування підлог і укладанню підлогових покриттів на будівельних об’єктах будь-якої складності, укомплектував Центр навчання кваліфікації “укладальник підлогових покриттів” необхідним сучасним обладнанням, технікою і інструментами, меблями, спецодягом та навчальними матеріалами.

Ефективний взаємозв’язок ринку праці і ринку освітніх послуг – запорука розвитку національної економіки!

Фотоальбом
Корисні посилання