Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

 1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2020р.
 2. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2020р.
 3. Правила прийому для здобуття ОПС фаховий молодший бакалавр 2020р.
 4. Зміни до правил прийому для здобуття ОПС фаховий молодший бакалавр 2020р.
 5. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2020р.
 6. Положення про приймальну комісію
 7. Положення про апеляційну комісію
 8. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2020р.
 9. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
 10. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
 11. Обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2020р.
 12. Вартість навчання(бакалавр, фаховий молодший бакалавр)
 13. Вартість навчання(квіліфікований робітник)
 

НОВИНИ

 • 01.09.2020 День знань 2020
  Вітаємо з початком нового навчального року!
 • 24.06.2020 Круглий стілу з обговорення законопроєкту «Про освіту дорослих»
  24 червня 2020 р. відбувся круглий стілу з обговорення законопроєкту «Про освіту дорослих»
 • 22.06.2020 Конкурс «Справжній знавець граматики англійської мови»
  26 травня 2020 року ММО викладачів іноземних мов м. Києва провело дистанційний конкурс «Справжній знавець граматики англійської мови» серед студентів ЗФПО м. Києва, який проводився на платформі «На урок». Конкурс проводився за двома рівнями.
 • 10.06.2020 ОГОЛОШЕННЯ
  Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить у 2020 році набір громадян України на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу для забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби в військовому резерві Збройних Сил України, а також забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості в виборі професії шляхом здобуття додаткових знань.Кафедра військової підготовки (далі – КВП) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить у 2020 році набір громадян України на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу для забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби в військовому резерві Збройних Сил України, а також забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості в виборі професії шляхом здобуття додаткових знань
 • 05.06.2020 Oнлайн-зустріч переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа
  Напередодні святкування Дня журналіста України, редколектив газети « Pro bono» брав участь у  онлайн-зустрічі переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. 
 • 02.06.2020 Онлайн-марафон GIRLS POWER TECH
  З 23 квітня по 23 травня 2020 року з нагоди Міжнародного дня жіночих кар'єр в ІТ Програма академій Cisco та Інженерний інститут ЗНУ проводили онлайн-марафон GIRLS POWER TECH («Дівчата заряджають технології»)
 • 01.06.2020 Конкурс шкільних медіа
  Редколектив юридичної газети «Pro bono» в брав участь у ХХІІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа, який щорычно проходить у м. Миколаїв при підтримці Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук України, Асоціації молодіжної преси України, Коледжу преси та телебачення, м. Миколаїв.
 • 21.05.2020 День Вишиванки 2020
  Викладачі, учні та студенти Київського професійно-педагогічного колдежу імені Антона Макарека приєднуються до флешмобу #Моя_Вишиванка.
 • 13.05.2020 Cтудентська конференція «Актуальні питання розвитку України (правові аспекти)».
  13 травня 2020 року пройшла традиційна щорічна студентська конференція «Актуальні питання розвитку України (правові аспекти)» e новому форматі (онлайн),
 • 11.05.2020 До роковин пам'яті депортації кримсько-татарського народу
  18 травня, виповнюється 76 років від часу депортації радянським режимом кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. Цього дня Україна і світ відзначають День пам'яті жертв депортації і геноциду кримськотатарського народу.
 • 08.05.2020  
 • 07.05.2020 Навчання, робота, самомосвіта під час КАРАНТИНУ
  Карантин - це не канікули. Викладачі та студенти використовують цей час для навчання, підвищення кваліфікації, самовдосконалення, пошуку нових форм та методів здійснення освітнього процесу, поширенню свого досвіду.
 • 03.05.2020 Міський конкурс методичних розробок
  За результатами міського конкурсу методичних розробок серед викладачів економічних та обліково- аналітичних дисциплін ЗВО І-ІІ рівнів акредитації м. Києва за 2019-2020 н.р., методичні рекомендації проведення практичного заняття з дисципліни «Підприємницька діяльність» на тему «Психологія та значення кольору в бізнесі» (викладач коледжу Тетяна ПАЛЬЧЕВСЬКА ) посіла ІІ місце.
 • 02.05.2020 Онлайн-марафон GIRLS POWER TECH
  23 квітня - 23 травня 2020 року з нагоди Міжнародного дня жіночих кар'єр в ІТ Програма академій Cisco та Інженерний інститут ЗНУ проводять онлайн-марафон GIRLS POWER TECH («Дівчата заряджають технології»)
 • 30.04.2020 «Неперервна професійна освіта ХХІ століття»
  30 квітня 2020 року відбулося чергове засідання Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття»
 • 29.04.2020 ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
  Циклова комісія психолого-педагогічних дисциплін Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, 29 квітня 2020 року взяла участь в онлайн спільному секційному засіданні відділу змісту і технологій педагогічної освіти та відділу теорії і практики педагогічної освіти «Тенденції розвитку педагогічної освіти в Україні» у межах Звітної науково-практичної конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за 2019 рік «Тенденції розвитку освіти дорослих в Україні та зарубіжжі».
 • 28.04.2020 Презентація Центру педмайстерності
  17 квітня 2020 р. відбувся вебінар з проблем співпраці зі стейколдерами у межах реалізації освітньо-наукової програми підготовки здобувачів ступеня доктора філософії на третьому рівні вищої освіти у галузі 01 «Освіта / педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» «Педагогічна освіта і освіта дорослих в Україні і зарубіжжі» / «Pedagogical and Adult Education in Ukraine and Worldwide» в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.
 • 27.04.2020 Вебінар «Роль учителя в умовах дистанційного навчання: проблеми, їх вирішення та досвід»
  14 квітня 2020 року відбувся вебінар «Роль учителя в умовах дистанційного навчання: проблеми, їх вирішення та досвід», організаторами якого були: відділ змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України спільно з Гімназією-інтернатом №13 м. Києва.
 • 25.04.2020 «Особливості роботи антиплагіатної системи StrikePlagiarism»
  13 квітня 2020 року, члени циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Гомеля Н.С., кандидат педагогічних наук, Лавріненко О.А., доктор педагогічних наук, професор, Ігнатович О.М., доктор психологічних наук взяли участь у вебінарі «Особливості роботи антиплагіатної системи StrikePlagiarism» (Організатор – ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України).
 • 24.04.2020 Захист online
  Відбувся захист кваліфікаційних робіт у учнів професії «Агент з організації туризма. Адміністратор»
 • 15.04.2020 Інформаційно-консультаційний центр організації дистанційного навчання
  До УВУПО часто надходять звернення від освітян з питань надання допомоги та консультацій щодо організації дистанційного навчання. Це спонукало до створення Інформаційно-консультаційного центру організації дистанційного навчання (http://uvu.org.ua/ikcodn/). Будемо надіятись, що ресурс стане в пригоді шановним колегам. Спільне розв’язання проблем дистанційного навчання дозволить нам зробити прогресивні кроки у напрямі цифровізації освіти.
 • 03.03.2020 Вийшов новий номер газети 'КОЛЕДЖАНИ'
  Газета КОЛЕДЖАНИ
 • 02.03.2020 Тестування студентів та учнів на визначення рівня володіння англійською мовою за Шкалою Ради Європи (CEF)
  2 березня 2020р. у коледжі було проведено тестування студентів та учнів на визначення рівня володіння англійською мовою за Шкалою Ради Європи (CEF).
 • 24.02.2020 «Герої не вмирають»
  «Герої не вмирають» - під такою назвою 21 лютого у КППК імені Антона Макаренка проходив вечір вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
 • 21.02.2020 До Міжнародного дня рідної мови
  21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови,студентки групи 50М: Матвієнко Ольга, Цяк Сюзанна, Кузьмич Лілія як учасники Гуртка любителів українського слова презентували новий номер газети «Ну що б, здавалося, слова».
Корисні посилання