Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

НОВИНИ

 • 16.06.2017 Вийшов новий номер газети 'КОЛЕДЖАНИ'
  У номері:27 травня –День зустрічі з випускниками, Такі різні,але їх єднає коледж, Вишиванка – оберіг українського народу, Участь у фестивалі «Україна – це ти»
 • 19.05.2017 Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»
  16-18 травня студенти Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка ІІІ курсу групи 44 КД «Комерційна діяльність» Дубовецька Юлія та Труба Марія взяли участь в Всеукраїнської науково-практичній конференції «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»
 • 18.05.2017 День вишиванки у коледжі
  Викладачі, студенти та учні Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка взяли участь у флешмобі «НАРОДЖЕНІ У ВИШИВАНЦІ».
 • 29.05.2017 Олімпіада з англійської мови
  27- го квітня 2017 року відбулась міськ олімпіада з англійської мови серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста Києва.
 • 28.04.2017 Вийшов новий номер газети 'КОЛЕДЖАНИ'
  У номері: Вітаю із Великоднем, День цивільного захист, Святкування Великодня в різних країнах світу , Історія травневих свят, Літературний бенефіс
 • 25.04.2017 Зустріч з відомим істориком, громадським діячем, києвознавцем М.Б.Кальницьким
  24.04.2017 року співробітниками бібліотеки була організована зустріч з відомим істориком, громадським діячем, києвознавцем М.Б.Кальницьким. Тема зустрічі: «Маловідомі сторінки історії Києва. Система освіти та історія навчального закладу, який був розміщений на території КППК ім. А. Макаренкана на початку минулого століття». На зустрічі були присутні студенти груп: 8ТХ, 5Буд, 62Ю, 59Ю, 63Ю
 • 13.04.2017 Семінар з англійської мови
  Викладачі коледжу І.В.Руденко, Л.Б.Левандовська та Н.В.Хайнус 5 квітня відвідали семінар з англійської мови. Де було представлено новий підручник і мотодика викладання по цьому підручнику та новий рівень підручника Focus.
 • 10.04.2017 День Земли
  10 квітня 2017 року до святкування «Дня Землі» викладач географії Матвієнко В.М., бібліотекарі та студенти коледжу презентували стінні газети з інформацією про країни світу, а також у читальній залі бібліотеки відбулась презентація книжкової виставки «Земле, відчуй нашу турботу…»
 • 07.04.2017 Екскурсія до музею Гетьманства
  06 квітня 2017 р. Викладач Шевчук В.Л. та співробітники бібліотеки коледжу організували для студентів груп 57Ю та 61Ю екскурсію до музею Гетьманства.
 • 06.04.2017 «Педагогічні умови реалізації процесу національно-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді»
  В рамках Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2017» 6 квітня 2017 року студенти груп 46М-1/9 і 45-КД разом із завідувачем кафедри маркетингу Яровим І.М. взяли участь у семінарах «Педагогічні умови реалізації процесу національно-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді» і «Організаційно-правові засади запобігання дискримінації особистості в соціокультурних умовах » . Як підсумок, гарні враження, новий досвід та диплом для коледжу.
 • 31.03.2017 Фестиваль студентської творчості «Літературний бенефіс»
  Світова література – це скарбниця кращих творів з усього світу. Література дає багато можливостей для виявлення різноманітних талантів молодого покоління, адже не секрет, що вона взаємодіє з іншими видами мистецтва.
 • 30.03.2017 Новий номер юридичної газети 'Pro Bono'
  У номері: Новини, Спортивні новини, Оновлення законодавства, Наукова сторінка, Цікаво знати, Amore, more, ore, re…….,Маленькі міста великої держави, Інтерактив, Гороскоп
 • 14.03.2017 Новий номер газети 'Гуртожиток'
  Номер присвячений святкуванню 8-го березня!
 • 13.03.2017 Боротьба з наркоманією та просвітницька робота по ВІЛ/СНІД
  Практичний психолог Яковенко Л.В. та співробітники бібліотеки організували виховний захід із представниками благодійної організації «Світ без залежності. Свобода – стиль життя!». На зустрічі були присутні студенти груп 16 КОФ та 46М.
 • 11.03.2017 Вийшов новий номер газети 'КОЛЕДЖАНИ'
  У номері: Ідеї Макаренка як орієнтир у колективі, Життєвий і творчий шляхА.С. Макаренка, Педагогічна унікальність Антона Макаренка, Формування громадянина, за Антоном Макаренком, Перечитуючи Макаренка, Виховання в колективі і через колектив, Концепція сімейного виховання А.С. Макаренка
 • 10.03.2017 «Антон Макаренко – громадянин, педагог, письменник»
  Співробітники бібліотеки коледжу у читальній залі бібліотеки до річниці з Дня народження А.С. Макаренка презентували довідник журнальних та газетних статей, а також виставку літературних джерел «Антон Макаренко – громадянин, педагог, письменник».
 • 09.03.2017 До дня народження Тараса Шевченко
  Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.
 • 07.03.2017 21-я Міжнародна будівельна виставка України KyivBuild Ukraine.
  З 1 по 3 березня 2017 року викладачі та учні груп 6-УП та 5-УП Київського професійно-педагогічного коледжу відвідали 21-я Міжнародну будівельну виставку України KyivBuild Ukraine
 • 06.03.2017 Всеукраїнська олімпіада з української мови
  Рідна мова - єдиний шлях до пізнання мов і культур інших народів. Вивчити іншу мову легко, якщо добре знаєш свою. За тим, як людина вміє висловлюватися, наскільки грамотно та яскраво вона пише та говорить, можна визначити рівень її культури й освіченості. Тож не дивно, що кожного року доброю традицією стало проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для виявлення обдарованої студентської молоді.
 • 05.03.2017 Новий номер газети 'Гуртожиток'
  У номері: Сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Конкурс на «Найкращу кімнату гуртожитку».Загрозливі ігри у соціальних мережах
 • 04.03.2017 «Ангели-Охоронці»
  21 лютого у коледжі відбулася зустріч викладачів та студентів із поетесою Тетяною Домашенко, на якій було представлено її збірку «Ангели-Охоронці» присвячену Героям України.
 • 03.03.2017 Зустріч з представником шкільної поліції
  03 березня 2017 року співробітниками бібліотеки була проведена зустріч з представником шкільної поліції Солтан Анною Василівною. Тема зустрічі: «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження. Відповідальність підлітків за порушення закону».
 • 01.03.2017 Засідання міського методичного об'єднання викладачів економіко-аналітичного циклу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.
  23 лютого 2017 року викладачі кафедри меркетингу взяли участь у засіданні міського методичного об'єднання викладачів економіко-аналітичного циклу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.
Корисні посилання