Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Циклова комісія з інформатики та інформаційних технологій

Основні напрями роботи:

Навчальна робота:

- Здійснювати контроль роботи студентів в місцях проходження практики, проводити перевірку знань отриманих на практиці шляхом тестування,

- Проводити щомісяця атестацію студентів коледжу по предметах, які вивчають роботу на комп’ютерах,

- Проводити заняття для викладачів та студентів комісії, які використовують комп’ютер як засіб викладання та опрацювання даних у мережі Інтернет.

Наукова методична робота:

- Участь у науково-практичних конференціях та курсах: «Intel@Навчання для майбутнього», та «Майкрософт»

Організаційна робота

Викладачі комісії:

Сергієнко Олександр Миколайович – голова циклової комісії, викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист, відмінник освіти України.
Дисципліни, які викладає: Програмування,  Комп’ютерні системи і мережі,  Комп’ютерні мережі та захист даних,  Прикладне та Web програмування,  Сучасні інформаційні технології та їх використання у науково-педагогічній діяльності,  Єдині інформаційні системи органів юстиції України.

Беседіна Марія Олександрівна – викладач спеціаліст другої категорії.
Дисципліни, які викладає: Інформаційні системи та технології в юридичній діяльності, Основи інформатики та обчислювальної техніки.

Брудько Олена Леонідівна – викладач спеціаліст першої категорії.
Дисципліни, які викладає: Основи інформаційних технологій, Інформатика та комп'ютерна техніка, Основи інформатики та обчислювальної техніки, Інформатика, Засоби комп'ютерних інформаційних систем.

Горбенко Антоніна Андріївна – викладач спеціаліст першої категорії, старший викладач.
Дисципліни, які викладає: Інформатика та комп’ютерна техніка, Операційні системи, Комп’ютерні технології в навчальному процесі, Інформатика, Операційні системи та їх обслуговування.

Колос Микола Миколайович – викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист.
Дисципліни, які викладає: Технічні засоби навчання.  

Чернова Людмила Юріївна – викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист.
Дисципліни, які викладає: Організація комп'ютерного діловедення, Комп'ютерне діловедення, Сучасне діловедення, Діловодство, Документаційне забезпечення управління.

Щілка Юлія Вікторівна – викладач спеціаліст, майстер виробничого навчання.
Дисципліни, які викладає: Інформатика.  

Янковський Роман Леонідович – викладач спеціаліст першої категорії.
Дисципліни, які викладає: Комп'ютерний дизайн та мультимедіа, Технологія обробки інформації, Комп'ютерні мережі, Основи комп'ютерної графіки та Web-дизайну.

      
      
      
Повернутись до списку викладачів      Повернутись до списку методичних комісій
Корисні посилання