Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

  1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2019р.
  2. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2019р.
  3. Правила прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2019р.
  4. Зміни до правил прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2019р.
  5. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2019р.
  6. Положення про приймальну комісію
  7. Положення про апеляційну комісію
  8. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2019р.
  9. Зміни до порядку подання та розгляду заяв в електронній формі 2019р.
  10. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
  11. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
  12. Обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2019р.
  13. Вартість навчання
 

Циклова комісія з інформатики та інформаційних технологій

Основні напрями роботи:

Навчальна робота:

- Здійснювати контроль роботи студентів в місцях проходження практики, проводити перевірку знань отриманих на практиці шляхом тестування,

- Проводити щомісяця атестацію студентів коледжу по предметах, які вивчають роботу на комп’ютерах,

- Проводити заняття для викладачів та студентів комісії, які використовують комп’ютер як засіб викладання та опрацювання даних у мережі Інтернет.

Наукова методична робота:

- Участь у науково-практичних конференціях та курсах: «Intel@Навчання для майбутнього», та «Майкрософт»

Організаційна робота

Викладачі комісії:

Сергієнко Олександр Миколайович – голова циклової комісії, викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист, відмінник освіти України.
Дисципліни, які викладає: Програмування,  Комп’ютерні системи і мережі,  Комп’ютерні мережі та захист даних,  Прикладне та Web програмування,  Сучасні інформаційні технології та їх використання у науково-педагогічній діяльності,  Єдині інформаційні системи органів юстиції України.

Беседіна Марія Олександрівна – викладач спеціаліст другої категорії.
Дисципліни, які викладає: Інформаційні системи та технології в юридичній діяльності, Основи інформатики та обчислювальної техніки.

Брудько Олена Леонідівна – викладач спеціаліст першої категорії.
Дисципліни, які викладає: Основи інформаційних технологій, Інформатика та комп'ютерна техніка, Основи інформатики та обчислювальної техніки, Інформатика, Засоби комп'ютерних інформаційних систем.

Горбенко Антоніна Андріївна – викладач спеціаліст першої категорії, старший викладач.
Дисципліни, які викладає: Інформатика та комп’ютерна техніка, Операційні системи, Комп’ютерні технології в навчальному процесі, Інформатика, Операційні системи та їх обслуговування.

Колос Микола Миколайович – викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист.
Дисципліни, які викладає: Технічні засоби навчання.  

Чернова Людмила Юріївна – викладач спеціаліст вищої категорії, викладач методист.
Дисципліни, які викладає: Організація комп'ютерного діловедення, Комп'ютерне діловедення, Сучасне діловедення, Діловодство, Документаційне забезпечення управління.

Щілка Юлія Вікторівна – викладач спеціаліст, майстер виробничого навчання.
Дисципліни, які викладає: Інформатика.  

Янковський Роман Леонідович – викладач спеціаліст першої категорії.
Дисципліни, які викладає: Комп'ютерний дизайн та мультимедіа, Технологія обробки інформації, Комп'ютерні мережі, Основи комп'ютерної графіки та Web-дизайну.

      
      
      
Повернутись до списку викладачів      Повернутись до списку методичних комісій
Корисні посилання