Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Гуртки та спортивні секції у коледжі

З метою розкриття творчих здібностей студентів та учнів у коледжі постійно діють гуртки художньої самодіяльності: гурток художньої фотографії, який провадить Колос Микола Миколайович; літературний та театральний гуртки під керівництвом Таксюр Яна Ілліча та Сивої Лариси Миколаївни; спортивна секція спортивних ігор під керівництвом майстра спорту Юхименко Любові Михайлівни; гурток правового виховання під керівництвом Беззубова Дмитра Олександровича.

Кількість гуртків щороку збільшується. Так з минулого року працює студія танцю, якою керує Колос Наталія Миколаївна. Організатором і керівником гурткової роботи у коледжі є Лозова Марія Степанівна.

Студенти залюбки проводять різноманітні заходи до знаменних дат та різноманітних свят, беруть участь у міських конкурсах. Серед традиційних заходів, що готують учасники художньої самодіяльності та гуртків: урочисте посвячення у студенти, День знань, концерт-вітання до Дня працівника освіти, огляд-конкурс художньої самодіяльності серед студентів першого року навчання «Зірковий олімп», концерт до Міжнародного дня студента, концерт-вітання студентів та співробітників коледжу із Новим роком та Різдвом Христовим, святкування річниці від дня народження Антона Макаренка, ім‘я якого носить коледж. зустріч із випускниками минулих років.

Студенти та учні коледжу є постійними учасниками та переможцями міських конкурсів, олімпіад, фестивалів з сучасної української естрадної пісні, студентської авторської пісні.

Студенти коледжу - виконавці гурту «Чистав вода» - Коцирій Ольга, Тиха Ліза, Данилюк Світлана з піснею "Зозуля" є переможцями Міського фестивалю сучасної української пісні у номінації «Сучасна українська естрадна пісня» студент Мазій Олександр відзначений диплом І ступеня у номінації «Авторська пісня». Учасники спортивної секції займають призові місця на міських змаганнях з волейболу, баскетболу, шахів настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ р.а. м.Києва.

Робота гуртків висвітлюється на сторінках газети «Ну що б, здавалося, слова».

Фотозвіт нашої роботи

Корисні посилання