Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Cвяткування Дня Гідності


      21 листопада 2018 року, вчетверте, студентство та педагоги Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка долучилися до ініціативи Global Dignity Ukraine щодо святкування усесвітнього Дня Гідності, який співпав зі святом Дня Гідності і Свободи в Україні.

      Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

      У святі брали участь студентські групи 35, 36 БП 1-з, 45, 46 БП і 62 ю та викладачі циклових комісій психолого-педагогічних, соціально-гуманітарних та іноземних дисциплін.

      Модератори дійства (викладачі: Гомеля Н.С. і Данькевич В.Г.) запропонували, для обговорення, проблематику за напрямами: Європейські цінності – гідне життя людини, Які вчинки можна назвати гідними, Ідеал, якого хочемо бути гідними, Чим пишається українець. Насамкінець учасникам заходу запропонували взяти участь у флешмобі «Я – краплина в океані, разом ми всі – океан», де кожен зміг визначитися, що може зробити, щоб гідно жити.

        

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання