Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

ХVII Студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти креативності економіки»


      Цьогоріч, 05 грудня 2018 р., в рамках Тижня економічної науки був проведений один із традиційних заходів – студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти креативності економіки».

      Підготовка до неї розпочалась із пропозиції викладача В.І.Оверченко дослідити актуальну і важливу для сьогодення проблему «Аспекти креативності економіки», яка викликала інтерес студентів не лише економічної, але й юридичної галузі знань. Проведені студентами дослідження дозволили підготувати змістовний, цікавий матеріал, який вони успішно і яскраво презентували на конференції.

      У роботі XVII студентської конференції взяли участь як студенти юридично-економічного відділення, так і викладачі економічних дисциплін: голова циклової комісії загальноекономічних та профільно-орієнтованих економічних дисциплін – О.О. Котирло, викладачі – В.І. Оверченко, Т.Г. Пальчевська, О.М. Штапір, Я.В. Казимир.

      Розпочинаючи представлення обраних тем, студентка гр.60 Ю4 К.Кошова презентувала свої дослідження креативної економіки, як особливого її сектору. Про ринок інтелектуальної власності в Україні доповіла студентка гр.48М2 – Б. Борущак. Студентки гр. 60Ю4 Ю. Войтенко та Р. Миронюк у своїх доповідях наголосили, що креативний лідер компанії є менеджером нового покоління, а студентка гр. 60Ю4 А. Меленна переконувала, що креативність і інноваційність є засобами конкурентоспроможності. Студенти гр.48М2 В. Котіна і А. Федчишин презентували свої напрацювання про креативність як чинник сучасного розвитку міст у світі, а про місце України у глобальному інноваційному розвитку повідомила студентка гр. 60Ю4 О. Меленна. З підвищеним інтересом учасники конференції сприйняли результати дослідження студентки гр. 48М2 А. Степаненко про креативність студентів коледжу.

      Активна, творча атмосфера конференції не залишила байдужим нікого. Впевнені, кожен учасник мав змогу збагатити себе не лише як майбутнього ФАХІВЦЯ, але і як ОСОБИСТІСТЬ.

        

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання