Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Треніговий внутрішній ярмарок


      Традиційно напередодні новорічних свят студенти, учні та викладачі економіко-правого відділення та структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів організували треніговий внутрішній ярмарок на базі Модельного центру Київського професійно-педагогічного коледжу.

      Участь у ярмарку взяли групи 45 КД 3/9, 46 М 2/9, 47 М 2, 16 АТ 3/9, 17 АТ 2/9.

      Роботу тренінгового внутрішнього ярмарку відкрила директор коледжу, Щербак Ольга Іванівна. З привітальними словами виступили завідувач економіко-правого відділення Чистова Ніна Олександрівна та заступник директора з навчально-виробничої роботи Белоусько Алла Михайлівна.

      Темою цьогорічного ярмарку стало традиції святкування Нового Року та Різдва у різних країнах світу. Студентами та учнями були оформлені стенди - Англії, Бельгії, Бразилії, Греції, Грузії, Італії, Німеччині та України.

      Учасники ярмарку передали атмосферу святкування новорічних свят та створили рекламу традиційних товарів, що використовуються під час приготування святкових блюд у кожній із представлених країн. Були проведені конкурси на кращі знання традицій країн, квести та розіграші призів.

      Журі конкурсу оцінювало роботу учасників ярмарку у таких номінаціях: «Професійне оформлення стенду», «Усна презентація», «Кращий ярмарковий каталог», «Друкована реклама», «Комп’ютерна презентація», «Фірмовий стиль», «Креативний підхід» та обирало найкращого маркетолога та найкращого агента з організації туризму.

        

        

        

      

      

      

      

      

Корисні посилання