Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Тиждень іноземних мов.


      З 26 по 30 листопада 2018 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка проходив Тиждень циклової комісії іноземних мов, заходи якого спрямовані на заохочення молоді до подальшого опанування іноземних мов, розкриття знань, умінь та творчих здібностей студентів та учнів, залучення їх до активної пошукової діяльності, виховують повагу до культури країн, мова яких вивчається.

      На початку Тижня, 26 листопада, було проведено олімпіаду коледжу з англійської мови, в якій взяли участь студенти та учні таких груп : 65ю 2-9, 66ю 2-9, 68ю 2-11, 18ат 2-9, 2опз 1-9, 21 піт. Учасники показали високий рівень знань з різних видів мовленнєвої діяльності. Переможцями олімпіади стали: Буромський Костянтин (2 опз 1-9)- I місце, Близнюкова Софія (65ю 2-9) – ІI місце, Базилюк Владислав ( 68ю 2) - III місце.

       27 листопада викладачами Руденко І.В. та Хайнус Н.В. було проведено відеоурок-змагання «Соціальні проблеми сучасності», у якому взяли участь студенти груп 65ю 2-9 та 68ю 2. Заняття проводилося у вигляді командної гри, що забезпечило активну конкуренцію між ними. Викладачі використали багато навчального відео, що забезпечило мотивацію для засвоєння матеріалу та інтерес до подальшого опанування англійською мовою.

      28 листопада був проведений І етап міської студентської конференції (конкурс презентацій на тему «Моя майбутня професія»), метою якого було розвиток творчих та ораторських здібностей студентів та учнів. Переможцями конкурсу стали : Великодня Марина Ігорівна (64ю 3)– I місце, Рибальченко Ангеліна Валеріївна (18 ат 2-9) – ІI місце, Коваль Вероніка Іванівна (17 ат 3-9) – ІI місце, Пелах Олексій Олександрович (18 ат 2-9) - III місце.

      28 листопада викладачем Кононенко Ю.М. було проведено урок-вікторину «День Подяки», в якому взяли участь учні групи 18 ат 2-9. Метою заняття було розширити знання учнів про традиції святкування американцями Дня Подяки. Заняття проводилося у вигляді командної гри з використанням мультимедійної презентації та відеофільму «Історія дня Подяки», що стимулювало учнів до виконання завдань.

      28 листопада було проведено Фестиваль художньої творчості ММО іноземних мов ЗВО І-ІІ р.а. на базі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства. Наш коледж представляла Пасіка Катерина Сергіївна (64ю 3-9), яка зайняла ІІІ місце у номінації «одноосібний виконавець пісні», виконавши композицію «Unfaithful».

      29 листопада проведено демонстраційний урок на тему: «Підготовка до ЗНО з англійської мови» із запровадження комунікативних технологій навчання англійської мови від Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education – ексклюзивного представника британського видавництва Pearson в Україні. Захід був організований викладачем Козленко Ю.М., яка запросила представників даного видавництва ознайомити студентів коледжу з актуальною тематикою ЗНО з англійської мови. На занятті були присутні студенти груп 64ю, 67ю, 68ю. Сидорчук Людмила – методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, яка проводила заняття, використала цікаву презентацію, яка стимулювала студентів до кращого сприйняття матеріалу. На занятті було багато запрошених гостей. Гудзь Вероніка – консультант Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education повідомила корисну інформацію про видавництво.

      30 листопада було підбито підсумки Тижня. У тижні взяли участь 53 студенти. Найактивніші, найсумлінніші та переможці були нагороджені грамотами та подяками. Вітаємо учасників та переможців! Бажаємо творчих злетів та успіхів у подальшій навчальній та творчій роботі!

      Студенти, які перемогли на олімпіаді та в конкурсі презентацій, будуть представляти коледж в міських заходах: Буромський Костянтин Павлович (2 опз 1-9), Близнюкова Софія Богданівна (65ю 2-9), Великодня Марина Ігорівна (64ю-3).

        

        

      

Корисні посилання