Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Тиждень юридичних наук


      Комісія юридичних дисциплін з 13 по 24 листопада провела тиждень юридичних наук. В рамках тижня викладачі разом із студентами підготували та провели низку цікавих, пізнавальних та навчальних заходів. Найцікавішими були:

      Викладачами Хоцяновською Н. Ф та Шевчук В. Л. була запрошена провідна спеціалістка з регіонального центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Бабаян Діана Арутюнівна. Лекція була орієнтована на студентів 3 та 4 курсів з метою познайомити з особливостями роботи юристів – фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення.

      Зустріч з курсантами НАВСУ, які провели цікаву змістовну бесіду на тему: «Знайомство з Національною поліцією України». Наші колишні студенти провели бесіду з студентами 4 курсу та бакалаврами 1 курсу про особливості та специфіку працівників поліції.

      Традиційно підготувала приємний сюрприз до Дня Студента солодкі подарунки та перегляд з подальшим обговоренням художнього фільму, який піднімає високоморальні проблемні питання учнів та вчителя.

      Студентами 3 курсу та викладачем Муляр Г. В. було підготовлене та проведене в рамках вивчення дисципліни «Історія держави і права України» нетрадиційне та зворушливе семінарське заняття з використанням мультимедійних презентацій: «Голодомор 1932 - 1933 р. р. України в контексті норм міжнародного права».

      Викладач Раскалєй М. О. провела динамічне відкрите семінарське заняття у формі брейн-рингу з дисциплін «Кримінальне право».

        

        

        

      

      

      

      

      

Корисні посилання