Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

День пам’яті та примирення у Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка


      Восьме – дев’яте травня Україна традиційно вшановує як День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо пригадати всім про роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, подякувати всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертви війни, воєнні злочини, депортації та злочини проти людяності, скоєні у ці роки.

      З нагоди свята, 8 травня 2018 року, викладачами (В.Г. Данькевич, Л.В.Яковенко, М.С.Лозова, О.В.Баланик) та студентами групи 64ю у коледжі було проведено перегляд та обговорення документального фільму «Вони закінчили війну». Під час якого присутні побачили та почули цікаві факти про останні дні війни в Берліні, про героїзм українців, які прискорювали перемогу – маршала П. Рибалка, лейтенанта О.Береста та інших.

      Також було організовано майстер-клас із виготовлення маків – символу пам’яті про загиблих солдат у Другій світової війні. Починаючи із 2014 року, в Україні червоний мак став символом пам’яті жертв Другої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Студенти коледжу власноруч виготовили маки для того, щоб вручити усім, хто бажав долучитися у такий спосіб до вшанування пам’яті про полеглих у Другій світовій війні.

      Вдягнувши червоний мак у Дні пам'яті та примирення (8-9 травня), ви вшануєте мільйони людських жертв по всій Європі і, найголовніше, 7-10 мільйонів загиблих українців. Вічна шана Героям!

        

        

      

      

      

      

      

Корисні посилання