Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

 1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2018р.
 2. Правила прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2018р.
 3. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2018
 4. Положення про приймальну комісію
 5. Положення про апеляційну комісію
 6. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2018 р.
 7. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
 8. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
 9. Обсяги регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2018р.
 10. Вартість навчання
 11. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2018р.
 12. Зміни до правил прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2018р.
 

Всеукраїнський семінар Асоціації Український національний центр
НТФ «Централь»


      «Єдиний шлях, що веде до знань – це діяльність (Джорж Бернард Шоу)»

      12-14 вересня в місті Чорноморську пройшов Всеукраїнський семінар - нарада серед представників закладів освіти Асоціації Український національний центр НТФ «Централь». Нараду присвячену двадцятиріччю заснуванню «Централі» урочисто відкрив директор Чорноморського морського коледжу Одеського Національного морського університету Жуха Л.І. та директор Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка,голова Асоціації Щербак О.І.

      У своїй промові вони подякували всім представникам «Централі» за плідну та сумлінну співпрацю а саме: Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Чорноморського морського коледжу Одеського Національного морського університету, Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, Державного професійно-технічному навчального закладу «Ізмаїльське Вище професійне училище», Державному професійно-технічному навчальному закладу «Чернігівське Вище професійне училище», Державному професійно-технічному навчальному закладу «Вінницьке міжрегіональне Вище професійне училище».

      Від Міністерства Освіти і Науки України колективи закладів освіти отримали подяки «За сприяння інноваційному розвитку професійної освіти в Україні та з нагоди ювілею: 20-річчя створення Асоціації Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь», що забезпечує якісну підготовку кваліфікованих фахівців для підприємницької діяльності, мобільність здобувачів професійних кваліфікацій на ринку.»

      Бондарєв М.М. виконавчий директор Асоціації УНЦ НТФ «Централь» доповів про сучасний стан та концепцію розвитку в умовах співпраці між учасниками.

      В роботі семінару піднімались такі питання:

      - про необхідність впровадження елементів дуального навчання. Вища освіта в Україні стає автономною. А це означає, що заклади освіти тепер повинні думати, де знайти кошти на свій розвиток, і як оновити матеріально-технічну базу так, щоб майбутні студенти

      (в рамках роботи семінару – наради також була екскурсія по Морському торгівельному порту «Чорноморськ», учасники ознайомились з роботою соціальних партнерів коледжу, де працюють випускники різних років.)

      – про налагодження міжнародних зв’язків з навчально-тренувальними фірмами країн близького та далекого зарубіжжя, що сприятиме розвитку підприємницьких та комунікативних компетентностей та підвищенню якості підготовки фахівців,

      –       про тісну співпрацю з випускниками закладів освіти,

      –          про залучення шкіл міста до співпраці, як потенційних клієнтів (майбутні студенти та учні) закладів освіти та застосування досвіду УНЦ НТФ «Централь» щодо підготовки фахівців підприємницької діяльності в роботі старшої профільної школи професійного спрямування,

      –       про наглядові ради роботодавців,

      –          про розробку стартап проектів, які приносять чималі прибутки не тільки стартаперам та інвесторам, вони також підіймають рівень економіки у своїх країнах. Важливість розвитку таких проектів стає очевидною, тому що такі проекти потребують різноманітних систем підтримки, які б могли запропонувати безліч функціональних можливостей для оцінки ефективності проектів, інші питання пов’язані з роботою та навчанням в умовах НТФ «Централь».

      Також учасники семінару – наради директорів УНЦ НТФ «Централь» взяли участь у святі «Посвята у студенти» першого курсу Чорноморського морського коледжу Одеського Національного морського університету. Це було дуже яскраве, красиве та патріотичне свято, яке залишиться в пам'яті кожного першокурсника.

        

      

Корисні посилання