Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»


      16-18 травня студенти Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка ІІІ курсу групи 44 КД «Комерційна діяльність» Дубовецька Юлія та Труба Марія взяли участь в Всеукраїнської науково-практичній конференції «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»

      Урочисте відкриття конференції розпочав директор державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» Дмитрик О.Д. який привітав учасників та побажав плідної та творчої роботи. Також з привітальним словом виступив Бондарєв М.М. виконавчий директор Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь»» який в привітальному слові побажав учасникам конференції бути впевненими в своїх доповідях обраних тем. Серед присутніх організаційного комітету в роботі конференції взяли участь Гудзенко Н.М. к.е.н. доцент кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки, факультету обліку та аудиту Вінницького національного аграрного університету, Колесник О.В. керівник департаменту якості та кваліфікації персоналу торгової мережі «Україночка»

      Студентка Дубовецька Ю. виступила з доповіддю в який розкрила тему: «Проблема підготовки наукових кадрів для інноваційної сфери в Україні», студентка Труба М. . виступила з доповіддю в який розрила тему: «Інноваційна діяльність підприємств за результатами 2015 року».

      За результатами конференції студенти отримали Сертифікати учасника, а наукові керівника Пальчевська Т.Г. та Казимир Я.В. отримали подяки

      Вітаємо !!!

        

        

      Більше фото в фотоальбомі

      

      

      

Корисні посилання