Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Приймальна комісія

 1. Правила прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2017р.
 2. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2017р.
 3. Зміни до правил прийому на навчання за освітним ступенем бакалавр 2017р.
 4. Правила прийому для здобуття ОКР молодший спеціаліст 2017р.
 5. Правила прийому для структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів 2017
 6. Положення про приймальну комісію
 7. Положення про апеляційну комісію
 8. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі 2017 р.
 9. ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації журналістів при Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка
 10. Необхідні документи для подання до приймальної комісії
 11. Вартість навчання
 12. Обсяг державного замовлення на підготовку ОКР молодший спеціаліст у 2017р.
 13. Обсяг державного замовлення на підготовку освітнього ступеня бакалавр у 2017р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»


      16-18 травня студенти Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка ІІІ курсу групи 44 КД «Комерційна діяльність» Дубовецька Юлія та Труба Марія взяли участь в Всеукраїнської науково-практичній конференції «Актуальні проблеми використання економічного потенціалу в сучасних умовах глобалізації суспільства і проведення децентралізації та їх вплив на формування стійких соціальних - економічних систем: держава, регіон, підприємство, навчальний заклад»

      Урочисте відкриття конференції розпочав директор державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» Дмитрик О.Д. який привітав учасників та побажав плідної та творчої роботи. Також з привітальним словом виступив Бондарєв М.М. виконавчий директор Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь»» який в привітальному слові побажав учасникам конференції бути впевненими в своїх доповідях обраних тем. Серед присутніх організаційного комітету в роботі конференції взяли участь Гудзенко Н.М. к.е.н. доцент кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки, факультету обліку та аудиту Вінницького національного аграрного університету, Колесник О.В. керівник департаменту якості та кваліфікації персоналу торгової мережі «Україночка»

      Студентка Дубовецька Ю. виступила з доповіддю в який розкрила тему: «Проблема підготовки наукових кадрів для інноваційної сфери в Україні», студентка Труба М. . виступила з доповіддю в який розрила тему: «Інноваційна діяльність підприємств за результатами 2015 року».

      За результатами конференції студенти отримали Сертифікати учасника, а наукові керівника Пальчевська Т.Г. та Казимир Я.В. отримали подяки

      Вітаємо !!!

        

        

      Більше фото в фотоальбомі

      

      

      

Корисні посилання