Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Виставка стінгазет студентів


      Виставка на тему: «Європейський вибір України – партнерство заради майбутнього» (02.12.2019 – 10.12.2019)

      З 02 грудня по 10 грудня 2019 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка в рамках тижня економічної науки «Європейська інтеграція економіки України: сьогодення та майбутнє», за організації циклової комісії загальноекономічних та профільно-орієнтованих економічних дисциплін проходить виставка студентських стінгазет в холі коледжу під назвою «Європейський вибір України – партнерство заради майбутнього».

      Свої роботи представили студенти 48 М, 49 М, 50 М, 36 БМ груп. Так, постаралися вони на славу! Всі роботи студентів є змістовними, унікальними та обґрунтованими, які висвітлюють проблему сьогодення вступу України до європейської спільноти.

      Під час перегляду кожної мальованої праці студентів можна дійти до висновку, що колежанська молодь досить обізнана в євроінтеграційних проблемах економіки нашої держави та висловлює підтримку в цьому процесі за умови зважених рішень.

      Особливої цікавості набувають роботи студентів щодо майбутнього України після вступу до Європейського Союзу. Це мрії та сподівання на краще нашої країни очима наших студентів як майбутнього держави України, що має спонукати кожного до досягнення напрямів та сподівань співпраці.

      Дякуємо за змістовні праці та бажаємо творчих злетів та успіхів у подальшій науково-дослідній та творчій роботі!

      

      Циклова комісія загальноекономічних та профільно-орієнтованих економічних дисциплін

        

       

      

      

      

      

      

Корисні посилання