Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

«Педагогічний START UP: від ідеї до реальних результатів»


      25 квітня 2018 року на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка відбувся міський методичний захід «Вернісаж педагогічної творчості закладів столичної професійної (професійно-технічної) освіти» на тему: «Педагогічний START UP: від ідеї до реальних результатів». У Вернісажі були представлені 6 освітніх проектів, які пройшли попередній відбір для показу педагогічним колективам профтехосвіти м. Києва.

      Журі конкурсу відзначили високий професіоналізм та креативність кожного проекту, а також сучасний підхід до реалізації освітянських потреб. Педагогічні колективи дружніми, схвальними оплесками підтримували авторів проектів і щиро дякували за представлені інновації в професійній освіті м. Києва.

      Атмосферу освітянського методичного свята доповнили покази колекцій одягу ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, виступи вокально-хореографічного ансамблю Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка та дитячі вокально-танцювальні колективи Будинку дитячої творчості «Гармонія» Шевченківського району м. Києва

        

        

      

      

      

      

      

      

Корисні посилання