Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Тиждень циклової комісії філологічних дисциплін


      З 9 по 15 листопада 2017 року в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка проводився Тиждень циклової комісії філологічних дисциплін, який спрямований на сприяння піднесенню престижу української мови серед молодого покоління, вихованню почуття гордості за свій народ.

      На початку Тижня, 9 листопада, в День української писемності та мови, відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед учнів та студентів І, ІІ курсів коледжу. В олімпіаді взяли участь кращі знавці української мови, які показали високий рівень знань з різних розділів мовознавства. Переможцями олімпіади стали: Мамченко Марія (група 65 Ю 1/9) – ІІ місце, Федіско Марія (група 62 Ю 2/9) – ІІ місце, Близнюкова Софія (група 65 Ю 1/9) – ІІІ місце, Панчошна Каріна (група 62 Ю 2/9) – ІІІ місце.

      Окрім цього, 9 листопада учні, студенти та весь педагогічний колектив уже вдруге долучились до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», створили власний осередок диктанту й написали його всією коледжанською родиною! Цьогоріч гаслом радіодиктанту було: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

      Викладач Лозова М.С. разом з членами Гуртка любителів українського слова презентувала черговий номер газети «Ну що б, здавалося, слова...».

      З метою популяризації українського слова, підняття престижу української мови викладач Броннікова В.Б. організувала акцію «Прикрась життя українською!». Протягом Тижня учні, студенти і педагогічні працівники коледжу мали можливість поринути у чарівний світ українського слова.

      Серед учнів та студентів коледжу під чуйним керівництвом усіх членів комісії був проведений конкурс авторських віршів та творчих робіт «Моє слово про мову», мета якого – розвиток творчих здібностей та виявлення обдарованої молоді. Переможцями визнано наступних учасників: Цехмейструк Аліну (група 66 Ю 1/9) – в номінації «Кращий авторський вірш про мову», Шпильову Яну (група 65 Ю 1/9) – в номінації «Кращий малюнок, присвячений Дню української писемності та мови».

      Учні та студенти коледжу разом з викладачами та майстрами виробничого навчання мали нагоду зануритись у таємничу атмосферу мистецтва, насолоджуючись переглядом вистави «Лісова пісня» у Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

      У рамках Тижня викладачами комісії Бронніковою В.Б., Чистовою Н.О., ЛозовоюМ.С., Коптюх О.М. було проведено конкурс стіннівок, присвячених Дню української писемності та мови, Нестору Літописцю, письменникам-ювілярам. Учні та студенти завзято проявили творчість та креативність не лише в оформленні, а й у змістовому наповненні своїх робіт. Кращими визнані стіннівки наступних студентів: Вертелецької Анастасії і Кириллової Катерини (група 64 Ю 2/9), Гуторчук Олени і Скиби Анастасії (група 64 Ю 2/9), Мамченко Марії і Шкварок Ігоря (група 65 Ю 1/9).

      Протягом Тижня викладачі комісії організували показ короткометражних фільмів, присвячених Дню української писемності та мови, Нестору Літописцю.

      На завершення Тижня відбулась ІІ Студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», в якій взяли участь студенти відділення «Юридично-економічне», учні структурного підрозділу з підготовки робітничих кадрів під чітким керівництвом усіх викладачів-членів комісії. Студенти та учні виявили науковий підхід до проблем культури української мови та мовлення, обрали цікаві теми, ретельно підготувалися.

      15 листопада було підбито підсумки Тижня. Найактивніші, найсумлінніші та переможці олімпіади були нагороджені призами, грамотами та дипломами, учасникам конференції було вручено сертифікати. Вітаємо учасників та переможців! Бажаємо творчих злетів та успіхів у подальшій науково-дослідній та творчій роботі!

        

       

      

Корисні посилання